+420 739 355 586 roman@czservice.eu

Komplexní řešení pro mezinárodní přepravu

Zapomeňte na složitou administrativu nebo hledání správného dopravce. Všechno zajistíme za vás!

Snadno vyřešíme také komplikace, které souvisí s přepravou těžkých, nadměrných a nadrozměrných nákladů.

Naplánujeme nejlepší trasu i dobu jízdy

Převézt náklady do cílové destinace rychle a bezpečně. To chtějí všichni naši klienti – a my jim s tím umíme pomoct! Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery se postaráme o trasování a najdeme tu nejrychlejší a zároveň nejbezpečnější trasu.

Navíc dobře známe omezení v jednotlivých státech. A přepravu naplánujeme na dobu, kdy je nejmenší provoz.

Vyřešíme veškeré náležitosti

Vyřídit clo? Získat povolení pro přepravu nadrozměrného nákladu? Zajistit dočasné odpojení elektřiny, aby váš náklad mohl projet pod dráty elektrického napětí? To všechno zařídíme.

Postaráme se zkrátka o veškerou administrativu, která s mezinárodní přepravou nákladu souvisí. A pomůžeme vám třeba i se zajištěním jeřábu, který vaše produkty vyloží.

Špičková péče o nadrozměrné náklady

Naše mateřská společnost Schwertransport Service se specializuje na doprovod nadrozměrných nákladů a její zkušenosti využíváme i my v EURO-SPEDICI. Dobře tak víme, co všechno je potřeba zajistit, na co si dát pozor a jak postupovat.

Doprovodná vozidla Schwertransport Service navíc zajistíme i vám. O váš náklad tak bude perfektně postaráno!

Poradíme si i s komplikacemi

Při přepravě nadrozměrných nákladů musíme řešit nejen běžný provoz, ale také sledovat výšku mostů nebo například semaforů. Se vším si ale poradíme!

Nízkým mostům se vyhneme a postaráme se o odmontování semaforů, rozebrání chodníků nebo o odpojení drátů vysokého napětí. A zajistíme vašemu nákladu bezpečný průjezd.

Získejte bezpečnou a spolehlivou přepravu pro svůj náklad!

Zavolejte nám nebo napište a připravíme to nejvhodnější řešení, které se maximálně přizpůsobí vašemu nákladu i potřebám.